Sayfanın konuları: Dikili Belediyesi Resmi Sitesi, Dikili Resmi Kurumları, Dikili İle İlgili Bilgi, Dikili Tarihi, Dikili Rehberi, Dikili Haberleri, Dikili Fotoğrafları, Dikili Belediye, Dikili Türküleri, Dikili Belediye Başkanlığı, Dikili Haritası, Dikili Nöbetçi Eczaneleri, Dikili Köyleri, Dikili Ünlüleri, Dikili Okulları, Dikili Sağlık Kuruluşları.

Dikili Belediyesi

  • Dikili Belediyesi

    Dikili Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Dikili tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Dikili haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Dikili Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Dikili Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Dikili Rehberi, önemli telefonlar, Dikili haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Dikili Belediyesi internet sitesinin adresi: www.dikili.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Dikilibelediyesi.com, Dikilibelediyesi.com.tr, Dikili Belediyesi com.