Sayfanın konuları: Didim (Aydın), Didim Belediyesi, Didim Hakkında Bilgi, Didim Resmi Kurumları, Didim Tarihçesi, Didim Kent Rehberi, Didim Haberleri, Didim Sporu, Didim Resimleri, Didim Kültürü, Didim Nüfusu, Didim Hava Durumu, Didim Haritası, Didim İhaleleri, Didim Önemli Telefonlar...

Didim Belediyesi

  • DİDİM BELEDİYESİ

    Didim Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Didim'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Didim'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Didim'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Didim Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Didim Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Didim'ın önemli telefonları, Didim Kent Rehberi, Didim'den güncel haberler, Didim nöbetçi eczaneleri, Didim Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Didim Belediyesi internet sitesinin adresi: www.didim.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: didimbelediyesi.com, didimbelediyesi.com.tr, didim belediyesi com.