Sayfanın konuları: Dicle Belediyesi Resmi Sitesi, Dicle Resmi Kurumları, Dicle İle İlgili Bilgi, Dicle Tarihi, Dicle Rehberi, Dicle Haberleri, Dicle Fotoğrafları, Dicle Belediye, Dicle Türküleri, Dicle Belediye Başkanlığı, Dicle Haritası, Dicle Nöbetçi Eczaneleri, Dicle Köyleri, Dicle Ünlüleri, Dicle Okulları, Dicle Sağlık Kuruluşları.

Dicle Belediyesi

  • Dicle Belediyesi

    Dicle Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Dicle tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Dicle haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Dicle Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Dicle Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Dicle Rehberi, önemli telefonlar, Dicle haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Dicle Belediyesi internet sitesinin adresi: www.dicle.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Diclebelediyesi.com, Diclebelediyesi.com.tr, Dicle Belediyesi com