Sayfanın konuları: Derince (Kocaeli), Derince Belediyesi, Derince Hakkında Bilgi, Derince Resmi Kurumları, Derince Tarihçesi, Derince Kent Rehberi, Derince Haberleri, Derince Sporu, Derince Resimleri, Derince Kültürü, Derince Nüfusu, Derince Hava Durumu, Derince Haritası, Derince İhaleleri, Derince Önemli Telefonlar...

Derince Belediyesi

  • DERİNCE BELEDİYESİ

    Derince Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Derince'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Derince'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Derince'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Derince Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Derince Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Derince'nin önemli telefonları, Derince Kent Rehberi, Derince'den güncel haberler, Derince nöbetçi eczaneleri, Derince Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Derince Belediyesi internet sitesinin adresi: www.derince.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: derincebelediyesi.com, derincebelediyesi.com.tr, derince belediyesi com.