Sayfanın konuları: Derik Belediyesi Resmi Sitesi, Derik Resmi Kurumları, Derik İle İlgili Bilgi, Derik Tarihi, Derik Rehberi, Derik Haberleri, Derik Fotoğrafları, Derik Belediye, Derik Türküleri, Derik Belediye Başkanlığı, Derik Haritası, Derik Nöbetçi Eczaneleri, Derik Köyleri, Derik Ünlüleri, Derik Okulları, Derik Sağlık Kuruluşları.

Derik Belediyesi

  • Derik Belediyesi

    Derik Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Derik tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Derik haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Derik Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Derik Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Derik Rehberi, önemli telefonlar, Derik haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Derik Belediyesi internet sitesinin adresi: www.derik.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Derikbelediyesi.com, Derikbelediyesi.com.tr, Derik Belediyesi com.