Sayfanın konuları: Dereli Belediyesi Resmi Sitesi, Dereli Resmi Kurumları, Dereli İle İlgili Bilgi, Dereli Tarihi, Dereli Rehberi, Dereli Haberleri, Dereli Fotoğrafları, Dereli Belediye, Dereli Türküleri, Dereli Belediye Başkanlığı, Dereli Haritası, Dereli Nöbetçi Eczaneleri, Dereli Köyleri, Dereli Ünlüleri, Dereli Okulları, Dereli Sağlık Kuruluşları.

Dereli Belediyesi

  • Dereli Belediyesi

    Dereli Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Dereli tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Dereli haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Dereli Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Dereli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Dereli Rehberi, önemli telefonlar, Dereli haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Dereli Belediyesi internet sitesinin adresi: www.dereli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Derelibelediyesi.com, Derelibelediyesi.com.tr