Sayfanın konuları: Denizciler (Hatay-İskenderun), Denizciler Belediyesi, Denizciler Hakkında Bilgi, Denizciler Resmi Kurumları, Denizciler Tarihçesi, Denizciler Kent Rehberi, Denizciler Haberleri, Denizciler Sporu, Denizciler Resimleri, Denizciler Kültürü, Denizciler Nüfusu, Denizciler Hava Durumu, Denizciler Haritası, Denizciler İhaleleri, Denizciler Önemli Telefonlar...

Denizciler Belediyesi

  • DENİZCİLER BELEDİYESİ

    Denizciler Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Denizciler'in tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Denizciler'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Denizciler'in ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Denizciler Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Denizciler Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Denizciler'in önemli telefonları, Denizciler Kent Rehberi, Denizciler'den güncel haberler, Denizciler nöbetçi eczaneleri, Denizciler Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Denizciler Belediyesi internet sitesinin adresi: www.denizciler.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: denizcilerbelediyesi.com, denizcilerbelediyesi.com.tr, denizciler belediyesi com.