Sayfanın konuları: Demirci (Manisa), Demirci Belediyesi, Demirci Hakkında Bilgi, Demirci Resmi Kurumları, Demirci Tarihçesi, Demirci Kent Rehberi, Demirci Haberleri, Demirci Sporu, Demirci Resimleri, Demirci Kültürü, Demirci Nüfusu, Demirci Hava Durumu, Demirci Haritası, Demirci İhaleleri, Demirci Önemli Telefonlar...

Demirci Belediyesi

  • DEMİRCİ BELEDİYESİ

    Demirci Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Demirci'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Demirci'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Demirci'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Demirci Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Demirci Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Demirci'nin önemli telefonları, Demirci Kent Rehberi, Demirci'den güncel haberler, Demirci nöbetçi eczaneleri, Demirci Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Demirci Belediyesi internet sitesinin adresi: www.demirci-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: demircibelediyesi.com, demircibelediyesi.com.tr, demirci belediyesi com.