Sayfanın konuları: Delice Belediyesi Resmi Sitesi, Delice Resmi Kurumları, Delice İle İlgili Bilgi, Delice Tarihi, Delice Rehberi, Delice Haberleri, Delice Fotoğrafları, Delice Belediye, Delice Türküleri, Delice Belediye Başkanlığı, Delice Haritası, Delice Nöbetçi Eczaneleri, Delice Köyleri, Delice Ünlüleri, Delice Okulları, Delice Sağlık Kuruluşları.

Delice Belediyesi

  • Delice Belediyesi

    Delice Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Delice tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Delice haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Delice Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Delice Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Delice Rehberi, önemli telefonlar, Delice haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Delice Belediyesi internet sitesinin adresi: www.delice.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Delicebelediyesi.com, Delicebelediyesi.com.tr, Delice Belediyesi com.