Sayfanın konuları: Datça Belediyesi Resmi Sitesi, Datça Resmi Kurumları, Datça İle İlgili Bilgi, Datça Tarihi, Datça Rehberi, Datça Haberleri, Datça Fotoğrafları, Datça Belediye, Datça Türküleri, Datça Belediye Başkanlığı, Datça Haritası, Datça Nöbetçi Eczaneleri, Datça Köyleri, Datça Ünlüleri, Datça Okulları, Datça Sağlık Kuruluşları.

Datça Belediyesi

  • Datça Belediyesi

    Datça Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Datça tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Datça haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Datça Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Datça Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Datça Rehberi, önemli telefonlar, Datça haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Datça Belediyesi internet sitesinin adresi: www.datca.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Datçabelediyesi.com, Datçabelediyesi.com.tr, Datça Belediyesi com.