Sayfanın konuları: Darende Belediyesi Resmi Sitesi, Darende Resmi Kurumları, Darende İle İlgili Bilgi, Darende Tarihi, Darende Rehberi, Darende Haberleri, Darende Fotoğrafları, Darende Belediye, Darende Türküleri, Darende Belediye Başkanlığı, Darende Haritası, Darende Nöbetçi Eczaneleri, Darende Köyleri, Darende Ünlüleri, Darende Okulları, Darende Sağlık Kuruluşları.

Darende Belediyesi

  • Darende Belediyesi

    Darende Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Darende tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Darende haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Darende Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Darende Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Darende Rehberi, önemli telefonlar, Darende haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Darende Belediyesi internet sitesinin adresi: www.darende.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Darendebelediyesi.com, Darendebelediyesi.com.tr, Darende Belediyesi com.