Sayfanın konuları: Dalyan (Muğla-Ortaca), Dalyan Belediyesi, Dalyan Hakkında Bilgi, Dalyan Resmi Kurumları, Dalyan Tarihçesi, Dalyan Kent Rehberi, Dalyan Haberleri, Dalyan Sporu, Dalyan Resimleri, Dalyan Kültürü, Dalyan Nüfusu, Dalyan Hava Durumu, Dalyan Haritası, Dalyan İhaleleri, Dalyan Önemli Telefonlar...

Dalyan Belediyesi

  • DALYAN BELEDİYESİ

    Dalyan Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Dalyan'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Dalyan'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Dalyan'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Dalyan Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Dalyan Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Dalyan'ın önemli telefonları, Dalyan Kent Rehberi, Dalyan'dan güncel haberler, Dalyan nöbetçi eczaneleri, Dalyan Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Dalyan Belediyesi internet sitesinin adresi: www.dalyan.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: dalyanbelediyesi.com, dalyanbelediyesi.com.tr, dalyan belediyesi com.