Sayfanın konuları: Daday Belediyesi Resmi Sitesi, Daday Resmi Kurumları, Daday İle İlgili Bilgi, Daday Tarihi, Daday Rehberi, Daday Haberleri, Daday Fotoğrafları, Daday Belediye, Daday Türküleri, Daday Belediye Başkanlığı, Daday Haritası, Daday Nöbetçi Eczaneleri, Daday Köyleri, Daday Ünlüleri, Daday Okulları, Daday Sağlık Kuruluşları.

Daday Belediyesi

  • Daday Belediyesi

    Daday Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Daday tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Daday haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Daday Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Daday Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Daday Rehberi, önemli telefonlar, Daday haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Daday Belediyesi internet sitesinin adresi: www.daday.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Dadaybelediyesi.com, Dadaybelediyesi.com.tr, Daday Belediyesi com.