Sayfanın konuları: Çumra (Konya), Çumra Belediyesi, Çumra Hakkında Bilgi, Çumra Resmi Kurumları, Çumra Tarihçesi, Çumra Kent Rehberi, Çumra Haberleri, Çumra Sporu, Çumra Resimleri, Çumra Kültürü, Çumra Nüfusu, Çumra Hava Durumu, Çumra Haritası, Çumra İhaleleri, Çumra Önemli Telefonlar...

Çumra Belediyesi

  • ÇUMRA BELEDİYESİ

    Çumra Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Çumra'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Çumra'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Çumra'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Çumra Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çumra Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çumra'nın önemli telefonları, Çumra Kent Rehberi, Çumra'dan güncel haberler, Çumra nöbetçi eczaneleri, Çumra Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Çumra Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cumra.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: cumrabelediyesi.com, çumrabelediyesi.com.tr, çumra belediyesi com.