Sayfanın konuları: Çorum, Çorum Belediyesi, Çorum Hakkında Bilgi, Çorum Resmi Kurumları, Çorum Tarihçesi, Çorum Kent Rehberi, Çorum Haberleri, Çorum Sporu, Çorum Resimleri, Çorum Kültürü, Çorum Nüfusu, Çorum Hava Durumu, Çorum Haritası, Çorum İhaleleri, Çorum Önemli Telefonlar...

Çorum Belediyesi

 • ÇORUM BELEDİYESİ

  Çorum Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Çorum'un tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Çorum'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Çorum'un ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Çorum Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çorum Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çorum'un önemli telefonları, Çorum Kent Rehberi, Çorum'dan güncel haberler, Çorum nöbetçi eczaneleri, Çorum Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

  Çorum Belediyesi internet sitesinin adresi: www.corum.bel.tr


 • Çorumgaz (Çorum Doğalgaz Dağıtım A.Ş.)

  Çorum Doğalgaz A.Ş. (Çorumgaz) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: corumbelediyesi.com, çorumbelediyesi.com.tr, çorum belediyesi com.