Sayfanın konuları: Çiğli (İzmir), Çiğli Belediyesi, Çiğli Hakkında Bilgi, Çiğli Resmi Kurumları, Çiğli Tarihçesi, Çiğli Kent Rehberi, Çiğli Haberleri, Çiğli Sporu, Çiğli Kültürü, Çiğli Nüfusu, Çiğli Hava Durumu, Çiğli Resimleri, Çiğli Haritası, Çiğli İhaleleri, Çiğli Önemli Telefonlar...

Çiğli Belediyesi

  • ÇİĞLİ BELEDİYESİ RESMİ SİTESİ

    İzmir'in İlçesi Çiğli Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Çiğli'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Çiğli'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Çiğli'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.

    Çiğli Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Çiğli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çiğli'nin önemli telefonları, Çiğli Kent Rehberi, Çiğli'den güncel haberler, Çiğli Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.