Sayfanın konuları: Çifteler Belediyesi Resmi Sitesi, Çifteler Resmi Kurumları, Çifteler İle İlgili Bilgi, Çifteler Tarihi, Çifteler Rehberi, Çifteler Haberleri, Çifteler Fotoğrafları, Çifteler Belediye, Çifteler Türküleri, Çifteler Belediye Başkanlığı, Çifteler Haritası, Çifteler Nöbetçi Eczaneleri, Çifteler Köyleri, Çifteler Ünlüleri, Çifteler Okulları, Çifteler Sağlık Kuruluşları.

Çifteler Belediyesi

  • Çifteler Belediyesi

    Çifteler Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Çifteler tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çifteler haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Çifteler Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çifteler Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çifteler Rehberi, önemli telefonlar, Çifteler haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Çifteler Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cifteler.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Çiftelerbelediyesi.com, Çiftelerbelediyesi.com.tr