Sayfanın konuları: Cide Belediyesi Resmi Sitesi, Cide Resmi Kurumları, Cide İle İlgili Bilgi, Cide Tarihi, Cide Rehberi, Cide Haberleri, Cide Fotoğrafları, Cide Belediye, Cide Türküleri, Cide Belediye Başkanlığı, Cide Haritası, Cide Nöbetçi Eczaneleri, Cide Köyleri, Cide Ünlüleri, Cide Okulları, Cide Sağlık Kuruluşları.

Cide Belediyesi

  • Cide Belediyesi

    Cide Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Cide tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Cide haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Cide Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Cide Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Cide Rehberi, önemli telefonlar, Cide haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Cide Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cide.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Cidebelediyesi.com, Cidebelediyesi.com.tr, Cide Belediyesi com.