Sayfanın konuları: Çeşme (İzmir), Çeşme Belediyesi, Çeşme Hakkında Bilgi, Çeşme Resmi Kurumları, Çeşme Tarihçesi, Çeşme Kent Rehberi, Çeşme Haberleri, Çeşme Sporu, Çeşme Resimleri, Çeşme Kültürü, Çeşme Nüfusu, Çeşme Hava Durumu, Çeşme Haritası, Çeşme İhaleleri, Çeşme Önemli Telefonlar...

Çeşme Belediyesi

  • ÇEŞME BELEDİYESİ

    Çeşme Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Çeşme'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Çeşme'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Çeşme'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Çeşme Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çeşme Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çeşme'ın önemli telefonları, Çeşme Kent Rehberi, Çeşme'den güncel haberler, Çeşme nöbetçi eczaneleri, Çeşme Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Çeşme Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cesme-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: cesmebelediyesi.com, çeşmebelediyesi.com.tr, çeşme belediyesi com.