Sayfanın konuları: Çelebi Belediyesi Resmi Sitesi, Çelebi Resmi Kurumları, Çelebi İle İlgili Bilgi, Çelebi Tarihi, Çelebi Rehberi, Çelebi Haberleri, Çelebi Fotoğrafları, Çelebi Belediye, Çelebi Türküleri, Çelebi Belediye Başkanlığı, Çelebi Haritası, Çelebi Nöbetçi Eczaneleri, Çelebi Köyleri, Çelebi Ünlüleri, Çelebi Okulları, Çelebi Sağlık Kuruluşları.

Çelebi Belediyesi

  • Çelebi Belediyesi

    Çelebi Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Çelebi tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çelebi haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Çelebi Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çelebi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çelebi Rehberi, önemli telefonlar, Çelebi haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Çelebi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.celebi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Çelebibelediyesi.com, Çelebibelediyesi.com.tr, Çelebi Belediyesi com.