Sayfanın konuları: Çekmeköy (İstanbul-Üsküdar), Çekmeköy Belediyesi, Çekmeköy Hakkında Bilgi, Çekmeköy Resmi Kurumları, Çekmeköy Tarihçesi, Çekmeköy Kent Rehberi, Çekmeköy Haberleri, Çekmeköy Sporu, Çekmeköy Resimleri, Çekmeköy Kültürü, Çekmeköy Nüfusu, Çekmeköy Hava Durumu, Çekmeköy Haritası, Çekmeköy İhaleleri, Çekmeköy Önemli Telefonlar...

Çekmeköy Belediyesi

  • ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

    Çekmeköy Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Çekmeköy'ün tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Çekmeköy'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Çekmeköy'ün ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Çekmeköy Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çekmeköy Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çekmeköy'ün önemli telefonları, Çekmeköy Kent Rehberi, Çekmeköy'dan güncel haberler, Çekmeköy nöbetçi eczaneleri, Çekmeköy Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Çekmeköy Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cekmekoy.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: cekmekoybelediyesi.com, çekmeköybelediyesi.com.tr, çekmeköy belediyesi com.