Sayfanın konuları: Çay Belediyesi Resmi Sitesi, Çay Resmi Kurumları, Çay İle İlgili Bilgi, Çay Tarihi, Çay Rehberi, Çay Haberleri, Çay Fotoğrafları, Çay Belediye, Çay Türküleri, Çay Belediye Başkanlığı, Çay Haritası, Çay Nöbetçi Eczaneleri, Çay Köyleri, Çay Ünlüleri, Çay Okulları, Çay Sağlık Kuruluşları.

Çay Belediyesi

  • Çay Belediyesi

    Çay Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Çay tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çay haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Çay Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çay Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çay Rehberi, önemli telefonlar, Çay haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Çay Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cay.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Çaybelediyesi.com, Çaybelediyesi.com.tr, Çay Belediyesi com.