Sayfanın konuları: Çanta (İstanbul-Silivri), Çanta Belediyesi, Çanta Hakkında Bilgi, Çanta Resmi Kurumları, Çanta Tarihçesi, Çanta Kent Rehberi, Çanta Haberleri, Çanta Sporu, Çanta Resimleri, Çanta Kültürü, Çanta Nüfusu, Çanta Hava Durumu, Çanta Haritası, Çanta İhaleleri, Çanta Önemli Telefonlar...

Çanta Belediyesi

  • ÇANTA BELEDİYESİ

    Çanta Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Çanta'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Çanta'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Çanta'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Çanta Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çanta Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çanta'nın önemli telefonları, Çanta Kent Rehberi, Çanta'dan güncel haberler, Çanta nöbetçi eczaneleri, Çanta Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Çanta Belediyesi internet sitesinin adresi: www.canta.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: cantabelediyesi.com, çantabelediyesi.com.tr, çanta belediyesi com.