Sayfanın konuları: Çankırı Belediyesi Resmi Sitesi, Çankırı Resmi Kurumları, Çankırı İle İlgili Bilgi, Çankırı Tarihi, Çankırı Rehberi, Çankırı Haberleri, Çankırı Fotoğrafları, Çankırı Belediye, Çankırı Türküleri, Çankırı Belediye Başkanlığı, Çankırı Haritası, Çankırı Nöbetçi Eczaneleri, Çankırı Köyleri, Çankırı Ünlüleri, Çankırı Okulları, Çankırı Sağlık Kuruluşları.

Çankırı Belediyesi

  • Çankırı Belediyesi

    Çankırı Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Çankırı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çankırı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Çankırı Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çankırı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çankırı Rehberi, önemli telefonlar, Çankırı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Çankırı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cankiri.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Çankırıbelediyesi.com, Çankırıbelediyesi.com.tr, Çankırı Belediyesi com