Sayfanın konuları: Çankaya (Ankara), Çankaya Belediyesi, Çankaya Hakkında Bilgi, Çankaya Resmi Kurumları, Çankaya Tarihçesi, Çankaya Kent Rehberi, Çankaya Haberleri, Çankaya Sporu, Çankaya Resimleri, Çankaya Kültürü, Çankaya Nüfusu, Çankaya Hava Durumu, Çankaya Haritası, Çankaya İhaleleri, Çankaya Önemli Telefonlar...

Çankaya Belediyesi

  • ÇANKAYA BELEDİYESİ

    Çankaya Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Çankaya'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Çankaya'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Çankaya'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Çankaya Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çankaya Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çankaya'nın önemli telefonları, Çankaya Kent Rehberi, Çankaya'dan güncel haberler, Çankaya nöbetçi eczaneleri, Çankaya Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Çankaya Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cankaya.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: cankayabelediyesi.com, çankayabelediyesi.com.tr, çankaya belediyesi com.