Sayfanın konuları: Çanakkale, Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Hakkında Bilgi, Çanakkale Resmi Kurumları, Çanakkale Tarihçesi, Çanakkale Kent Rehberi, Çanakkale Haberleri, Çanakkale Sporu, Çanakkale Resimleri, Çanakkale Kültürü, Çanakkale Nüfusu, Çanakkale Hava Durumu, Çanakkale Haritası, Çanakkale İhaleleri, Çanakkale Önemli Telefonlar...

Çanakkale Belediyesi

  • ÇANAKKALE BELEDİYESİ

    Çanakkale Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Çanakkale'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Çanakkale'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Çanakkale'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Çanakkale Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çanakkale Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çanakkale'nin önemli telefonları, Çanakkale Kent Rehberi, Çanakkale'den güncel haberler, Çanakkale nöbetçi eczaneleri, Çanakkale Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Çanakkale Belediyesi internet sitesinin adresi: www.canakkale.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: canakkalebelediyesi.com, çanakkalebelediyesi.com.tr, çanakkale belediyesi com.