Sayfanın konuları: Çanakçı Belediyesi Resmi Sitesi, Çanakçı Resmi Kurumları, Çanakçı İle İlgili Bilgi, Çanakçı Tarihi, Çanakçı Rehberi, Çanakçı Haberleri, Çanakçı Fotoğrafları, Çanakçı Belediye, Çanakçı Türküleri, Çanakçı Belediye Başkanlığı, Çanakçı Haritası, Çanakçı Nöbetçi Eczaneleri, Çanakçı Köyleri, Çanakçı Ünlüleri, Çanakçı Okulları, Çanakçı Sağlık Kuruluşları.

Çanakçı Belediyesi

  • Çanakçı Belediyesi

    Çanakçı Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Çanakçı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çanakçı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Çanakçı Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çanakçı Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çanakçı Rehberi, önemli telefonlar, Çanakçı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Çanakçı Belediyesi internet sitesinin adresi: www.canakci.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Çanakçıbelediyesi.com, Çanakçıbelediyesi.com.tr