Sayfanın konuları: Çameli Belediyesi Resmi Sitesi, Çameli Resmi Kurumları, Çameli İle İlgili Bilgi, Çameli Tarihi, Çameli Rehberi, Çameli Haberleri, Çameli Fotoğrafları, Çameli Belediye, Çameli Türküleri, Çameli Belediye Başkanlığı, Çameli Haritası, Çameli Nöbetçi Eczaneleri, Çameli Köyleri, Çameli Ünlüleri, Çameli Okulları, Çameli Sağlık Kuruluşları.

Çameli Belediyesi

  • Çameli Belediyesi

    Çameli Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Çameli tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çameli haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Çameli Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çameli Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çameli Rehberi, önemli telefonlar, Çameli haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Çameli Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cameli.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Çamelibelediyesi.com, Çamelibelediyesi.com.tr, Çameli Belediyesi com