Sayfanın konuları: Çaldıran Belediyesi Resmi Sitesi, Çaldıran Resmi Kurumları, Çaldıran İle İlgili Bilgi, Çaldıran Tarihi, Çaldıran Rehberi, Çaldıran Haberleri, Çaldıran Fotoğrafları, Çaldıran Belediye, Çaldıran Türküleri, Çaldıran Belediye Başkanlığı, Çaldıran Haritası, Çaldıran Nöbetçi Eczaneleri, Çaldıran Köyleri, Çaldıran Ünlüleri, Çaldıran Okulları, Çaldıran Sağlık Kuruluşları.

Çaldıran Belediyesi

  • Çaldıran Belediyesi

    Çaldıran Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Çaldıran tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çaldıran haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Çaldıran Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çaldıran Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çaldıran Rehberi, önemli telefonlar, Çaldıran haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Çaldıran Belediyesi internet sitesinin adresi: www.caldiran.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Çaldıranbelediyesi.com, Çaldıranbelediyesi.com.tr, Çaldıran Belediyesi com.