Sayfanın konuları: Çal Belediyesi Resmi Sitesi, Çal Resmi Kurumları, Çal İle İlgili Bilgi, Çal Tarihi, Çal Rehberi, Çal Haberleri, Çal Fotoğrafları, Çal Belediye, Çal Türküleri, Çal Belediye Başkanlığı, Çal Haritası, Çal Nöbetçi Eczaneleri, Çal Köyleri, Çal Ünlüleri, Çal Okulları, Çal Sağlık Kuruluşları.

Çal Belediyesi

  • Çal Belediyesi

    Çal Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Çal tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Çal haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Çal Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Çal Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Çal Rehberi, önemli telefonlar, Çal haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Çal Belediyesi internet sitesinin adresi: www.cal.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Çalbelediyesi.com, Çalbelediyesi.com.tr, Çal Belediyesi com