Sayfanın konuları: Büyükçekmece (İstanbul), Büyükçekmece Belediyesi, Büyükçekmece Hakkında Bilgi, Büyükçekmece Resmi Kurumları, Büyükçekmece Tarihçesi, Büyükçekmece Kent Rehberi, Büyükçekmece Haberleri, Büyükçekmece Sporu, Büyükçekmece Resimleri, Büyükçekmece Kültürü, Büyükçekmece Nüfusu, Büyükçekmece Hava Durumu, Büyükçekmece Haritası, Büyükçekmece İhaleleri, Büyükçekmece Önemli Telefonlar...

Büyükçekmece Belediyesi

  • BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ

    Büyükçekmece Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Büyükçekmece'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Büyükçekmece'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Büyükçekmece'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Büyükçekmece Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Büyükçekmece Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Büyükçekmece'nin önemli telefonları, Büyükçekmece Kent Rehberi, Büyükçekmece'den güncel haberler, Büyükçekmece nöbetçi eczaneleri, Büyükçekmece Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Büyükçekmece Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bcekmece.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: buyukcekmecebelediyesi.com, büyükçekmecebelediyesi.com.tr, büyükçekmece belediyesi com.