Sayfanın konuları: Bursa, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Hakkında Bilgi, Bursa Resmi Kurumları, Bursa Belediye Başkanlığı, Bursa Kent Rehberi, Bursa Haberleri, Bursa Belediyesi, Bursa Resimleri, Eski Bursa, Bursa BŞB, Bursa Nüfusu, Bursa Hava Durumu, Bursa Belediye İhaleleri, Bursa Nöbetçi Eczaneler, Bursa Önemli Telefonlar, Buski, Bursagaz, Bursaray, Bursa Haritası, www.bursa.bel.tr. Hatalı aramalar: bursa.com, bursabelediyesi.com, bursa.com.tr

Bursa Büyükşehir Belediyesi

 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bursa'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, kültür yaşamını, Bursa'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bursa'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu ve etkinlikler konusunda bilgi alabilir, Bursa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bursa'nın önemli telefonları, Bursa Kent Rehberi, Bursa'dan güncel haberler, Bursa Belediye Meclisi'nin kararları, memur alım ve ihale ilanları da bulunuyor.


 • Aşağıda Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir. • BUSKİ - Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (BUSKİ) internet sitesinde, su fiyat tarifesi, borç sorgulama fatura ve tahsilat, tahsilat şubeleri, su abonelik başvurusu, su kesintileri, su arızası bildirimi, ihaleler, BUSKİ'nin adres ve telefonları gibi konularda bilgi alabilirsiniz.


 • Bursagaz

  Bursa'da doğalgaz dağıtımını üstlenen Bursagaz'ın internet sitesinde, doğalgaz faturası sorgulayabilir, tahmini borcunuzu öğrenebilir, abonelik işlekleri hakkında bilgi alabilir, abone sorgulayabilirsiniz. Bursagaz ile ilgili adres ve telefonları, acil telefonları ve diğer bilgileri bulabilirsiniz.


 • Bursa Ulaşım Rehberi

  Bu sayfada, Bursa belediye otobüsleri, BURULAŞ otobüsleri, terminal otobüsleri ve sözleşmeli halk otobüslerinin güzergahlarını ve hareket saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 • Bursaray

  Bursa'nın raylı ulaşım sistemi Bursaray hakkındaki tüm bilgilere erişebilirbsiiniz. Bursaray'ın hat şeması, hareket saatleri, ücretleri ve tarihçesini öğrenebilirsiniz.


 • Bursa Şehir Haritası

  Bursa'nın tüm cadde ve sokaklarını bulabileceğiniz ayrıntılı şehir planı için gidiniz. İnteraktif kent haritasında, mahalle tabanlı sorgu yapabilir, cadde, sokak, sağlık tesisleri, eczaneler, eğitim kurumları, resmi daireler, cami, türbe ve anıt eserleri ayrı ayrı ayrı arayabilirsiniz. Ayrıca Bursa Zemin Haritası'nı da görebilirsiniz.


 • Bursa Kültür Sanat Etkinlikleri

  Bursa'daki tiyatro, sinema, sergi, konferans ve diğer konulardaki sanat etkinliklerinin programlarını güncel olarak takip edebilirsiniz.


 • Bursa Zabıtası

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin zabıta hizmetleri konusundaki bilgileri bulabilirsiniz.


 • Bursa Hal Fiyatları

  Bursa Hali'ndeki meyve, sebze ve balık fiyatlarını günlük olarak takip edebilirsiniz.


 • Bursa Mezarlık Hizmetleri

  Bursa'da cenaze defin işlemlerinin nasıl yapıldığını, mezarlıklar listesini ve mezar yerleri fiyatlarını öğrenmek için gidiniz.


 • Bursa Mezarlık Defin Sorgulama

  Bursa'da vefat eden kişileri tarih aralığına ya da isim soyadına göre sorgulayabilir defnedildikleri mezarlığı öğrenebilirsiniz.


 • Bursa Büyükşehir Belediyesi İletişim Rehberi

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne ait tüm birimlerin yöneticilerinin isimlerine, adres ve telefonlarına erişebilirsiniz.


 • Bursa Büyükşehir Belediyesi İhaleleri

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ihaleleri, gün ve saat olarak bu sayfadan öğrenebilirsiniz.


 • Bursa Resimleri

  Bursa Fotoğraf Albümü'nde, eski Bursa ile günümüzün Bursa'sından çok sayıda resim bulabilirsiniz.


 • Bursa - Nöbetçi Eczaneler

  Bursa'da bugünün nöbetçi eczanelerini adres ve telefonlarıyla öğrenebilirsiniz.


 • BURFAŞ

  Bursa Park, Bahçe, Sosyal ve Kültürel Hizmetler AŞ'nin sitesinde, Bursa'daki Reşat Oyal Kültürparkı, Havuzlu Park, Botanik Park ve Hayvanat Bahçesi hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, resimlerini bulabilirsiniz.


 • BESAŞ - Bursa Halk Ekmek

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Halk Ekmek kuruluşu olan BESAŞ'ın sitesinde, üretim, dağıtım ve Halk Ekmek satış noktaları konusunda bilgi alabilirsiniz.