Sayfanın konuları: Burhaniye (Balıkesir), Burhaniye Belediyesi, Burhaniye Hakkında Bilgi, Burhaniye Resmi Kurumları, Burhaniye Tarihçesi, Burhaniye Kent Rehberi, Burhaniye Haberleri, Burhaniye Sporu, Burhaniye Resimleri, Burhaniye Kültürü, Burhaniye Nüfusu, Burhaniye Hava Durumu, Burhaniye Haritası, Burhaniye İhaleleri, Burhaniye Önemli Telefonlar...

Burhaniye Belediyesi

  • BURHANİYE BELEDİYESİ

    Burhaniye Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Burhaniye'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Burhaniye'deki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Burhaniye'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Burhaniye Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Burhaniye Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Burhaniye'ın önemli telefonları, Burhaniye Kent Rehberi, Burhaniye'den güncel haberler, Burhaniye nöbetçi eczaneleri, Burhaniye Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Burhaniye Belediyesi internet sitesinin adresi: www.burhaniye.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: burhaniyebelediyesi.com, burhaniyebelediyesi.com.tr, burhaniye belediyesi com.