Sayfanın konuları: Burdur, Burdur Belediyesi, Burdur Hakkında Bilgi, Burdur Resmi Kurumları, Burdur Tarihçesi, Burdur Kent Rehberi, Burdur Haberleri, Burdur Sporu, Burdur Resimleri, Burdur Kültürü, Burdur Nüfusu, Burdur Hava Durumu, Burdur Haritası, Burdur İhaleleri, Burdur Önemli Telefonlar...

Burdur Belediyesi

  • BURDUR BELEDİYESİ

    Burdur Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Burdur'un tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Burdur'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Burdur'un ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Burdur Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Burdur Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Burdur'un önemli telefonları, Burdur Kent Rehberi, Burdur'dan güncel haberler, Burdur nöbetçi eczaneleri, Burdur Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Burdur Belediyesi internet sitesinin adresi: www.burdur.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: burdurbelediyesi.com, burdurbelediyesi.com.tr, burdur belediyesi com.