Sayfanın konuları: Bozat (Giresun-Piraziz), Bozat Belediyesi, Bozat Hakkında Bilgi, Bozat Resmi Kurumları, Bozat Tarihçesi, Bozat Kent Rehberi, Bozat Haberleri, Bozat Sporu, Bozat Resimleri, Bozat Kültürü, Bozat Nüfusu, Bozat Hava Durumu, Bozat Haritası, Bozat İhaleleri, Bozat Önemli Telefonlar...

Bozat Belediyesi

  • BOZAT BELEDİYESİ

    Bozat Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bozat'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bozat'taki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bozat'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Bozat Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bozat Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bozat'ın önemli telefonları, Bozat Kent Rehberi, Bozat'tan güncel haberler, Bozat nöbetçi eczaneleri, Bozat Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Bozat Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bozat-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: bozatbelediyesi.com, bozatbelediyesi.com.tr, bozat belediyesi com.