Sayfanın konuları: Bornova Belediyesi Resmi Sitesi, Bornova Resmi Kurumları, Bornova İle İlgili Bilgi, Bornova Tarihi, Bornova Rehberi, Bornova Haberleri, Bornova Fotoğrafları, Bornova Belediye, Bornova Türküleri, Bornova Belediye Başkanlığı, Bornova Haritası, Bornova Nöbetçi Eczaneleri, Bornova Köyleri, Bornova Ünlüleri, Bornova Okulları, Bornova Sağlık Kuruluşları.

Bornova Belediyesi

  • Bornova Belediyesi

    Bornova Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Bornova tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Bornova haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Bornova Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bornova Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bornova Rehberi, önemli telefonlar, Bornova haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Bornova Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bornova.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Bornovabelediyesi.com, Bornovabelediyesi.com.tr, Bornova Belediyesi com.