Sayfanın konuları: Bor (Niğde), Bor Belediyesi, Bor Hakkında Bilgi, Bor Resmi Kurumları, Bor Tarihçesi, Bor Kent Rehberi, Bor Haberleri, Bor Sporu, Bor Resimleri, Bor Kültürü, Bor Nüfusu, Bor Hava Durumu, Bor Haritası, Bor İhaleleri, Bor Önemli Telefonlar...

Bor Belediyesi

  • BOR BELEDİYESİ

    Bor Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bor'un tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bor'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bor'un ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Bor Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bor Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bor'un önemli telefonları, Bor Kent Rehberi, Bor'dan güncel haberler, Bor nöbetçi eczaneleri, Bor Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Bor Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bor.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Borbelediyesi.com, Borbelediyesi.com.tr, Bor belediyesi com.