Sayfanın konuları: Bolu, Bolu Belediyesi, Bolu Hakkında Bilgi, Bolu Resmi Kurumları, Bolu Tarihçesi, Bolu Kent Rehberi, Bolu Haberleri, Bolu Sporu, Bolu Resimleri, Bolu Kültürü, Bolu Nüfusu, Bolu Hava Durumu, Bolu Haritası, Bolu İhaleleri, Bolu Önemli Telefonlar...

Bolu Belediyesi

  • BOLU BELEDİYESİ

    Bolu Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bolu'nun tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bolu'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bolu'nun ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Bolu Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bolu Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bolu'nun önemli telefonları, Bolu Kent Rehberi, Bolu'dan güncel haberler, Bolu nöbetçi eczaneleri, Bolu Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Bolu Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bolu.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: bolubelediyesi.com, bolubelediyesi.com.tr, bolu belediyesi com.