Sayfanın konuları: Bodrum (Muğla), Bodrum Belediyesi, Bodrum Hakkında Bilgi, Bodrum Resmi Kurumları, Bodrum Tarihçesi, Bodrum Kent Rehberi, Bodrum Haberleri, Bodrum Sporu, Bodrum Resimleri, Bodrum Kültürü, Bodrum Nüfusu, Bodrum Hava Durumu, Bodrum Haritası, Bodrum İhaleleri, Bodrum Önemli Telefonlar...

Bodrum Belediyesi

  • BODRUM BELEDİYESİ

    Bodrum Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bodrum'un tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bodrum'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bodrum'un ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Bodrum Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bodrum Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bodrum'ın önemli telefonları, Bodrum Kent Rehberi, Bodrum'dan güncel haberler, Bodrum nöbetçi eczaneleri, Bodrum Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Bodrum Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bodrum.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: bodrumbelediyesi.com, bodrumbelediyesi.com.tr, bodrum belediyesi com.