Sayfanın konuları: Bitlis Belediyesi Resmi Sitesi, Bitlis Resmi Kurumları, Bitlis İle İlgili Bilgi, Bitlis Tarihi, Bitlis Rehberi, Bitlis Haberleri, Bitlis Fotoğrafları, Bitlis Belediye, Bitlis Türküleri, Bitlis Belediye Başkanlığı, Bitlis Haritası, Bitlis Nöbetçi Eczaneleri, Bitlis Köyleri, Bitlis Ünlüleri, Bitlis Okulları, Bitlis Sağlık Kuruluşları.

Bitlis Belediyesi

  • Bitlis Belediyesi

    Bitlis Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Bitlis tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Bitlis haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Bitlis Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bitlis Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bitlis Rehberi, önemli telefonlar, Bitlis haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Bitlis Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bitlis.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Bitlisbelediyesi.com, Bitlisbelediyesi.com.tr, Bitlis Belediyesi com