Sayfanın konuları: Bismil Belediyesi Resmi Sitesi, Bismil Resmi Kurumları, Bismil İle İlgili Bilgi, Bismil Tarihi, Bismil Rehberi, Bismil Haberleri, Bismil Fotoğrafları, Bismil Belediye, Bismil Türküleri, Bismil Belediye Başkanlığı, Bismil Haritası, Bismil Nöbetçi Eczaneleri, Bismil Köyleri, Bismil Ünlüleri, Bismil Okulları, Bismil Sağlık Kuruluşları.

Bismil Belediyesi

  • Bismil Belediyesi

    Bismil Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Bismil tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Bismil haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Bismil Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bismil Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bismil Rehberi, önemli telefonlar, Bismil haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Bismil Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bismil.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Bismilbelediyesi.com, Bismilbelediyesi.com.tr, Bismil Belediyesi com