Sayfanın konuları: Birecik Belediyesi Resmi Sitesi, Birecik Resmi Kurumları, Birecik İle İlgili Bilgi, Birecik Tarihi, Birecik Rehberi, Birecik Haberleri, Birecik Fotoğrafları, Birecik Belediye, Birecik Türküleri, Birecik Belediye Başkanlığı, Birecik Haritası, Birecik Nöbetçi Eczaneleri, Birecik Köyleri, Birecik Ünlüleri, Birecik Okulları, Birecik Sağlık Kuruluşları.

Birecik Belediyesi

  • Birecik Belediyesi

    Birecik Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Birecik tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Birecik haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Birecik Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Birecik Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Birecik Rehberi, önemli telefonlar, Birecik haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Birecik Belediyesi internet sitesinin adresi: www.birecik.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Birecikbelediyesi.com, Birecikbelediyesi.com.tr, Birecik Belediyesi com.