Sayfanın konuları: Beşiktaş (İstanbul), Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş Hakkında Bilgi, Beşiktaş Resmi Kurumları, Beşiktaş Tarihçesi, Beşiktaş Kent Rehberi, Beşiktaş Haberleri, Beşiktaş Sporu, Beşiktaş Resimleri, Beşiktaş Kültürü, Beşiktaş Nüfusu, Beşiktaş Hava Durumu, Beşiktaş Haritası, Beşiktaş İhaleleri, Beşiktaş Önemli Telefonlar...

Beşiktaş Belediyesi

  • BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ

    Beşiktaş Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Beşiktaş'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Beşiktaş'taki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Beşiktaş'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Beşiktaş Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Beşiktaş Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Beşiktaş'ın önemli telefonları, Beşiktaş Kent Rehberi, Beşiktaş'tan güncel haberler, Beşiktaş nöbetçi eczaneleri, Beşiktaş Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Beşiktaş Belediyesi internet sitesinin adresi: www.besiktas.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: besiktasbelediyesi.com, beşiktaşbelediyesi.com.tr, beşiktaş belediyesi com.