Sayfanın konuları: Belen Belediyesi Resmi Sitesi, Belen Resmi Kurumları, Belen İle İlgili Bilgi, Belen Tarihi, Belen Rehberi, Belen Haberleri, Belen Fotoğrafları, Belen Gelenekleri, Belen Türküleri, Belen İstatistikleri, Belen Haritası, Belen Nöbetçi Eczaneleri, Belen Köyleri, Belen Ünlüleri, Belen Okulları, Belen Sağlık Kuruluşları.

Belen Belediyesi

  • Belen Belediyesi Resmi Sitesi

    Belen Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Belen tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Belen haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

    Belen Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Belen Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Belen Rehberi, önemli telefonlar, Belen haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Belen Belediyesi internet sitesinin adresi: www.belen.bel.tr


Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.