Sayfanın konuları: Beldibi (Antalya), Beldibi Belediyesi, Beldibi Hakkında Bilgi, Beldibi Resmi Kurumları, Beldibi Tarihçesi, Beldibi Kent Rehberi, Beldibi Haberleri, Beldibi Sporu, Beldibi Resimleri, Beldibi Kültürü, Beldibi Nüfusu, Beldibi Hava Durumu, Beldibi Haritası, Beldibi İhaleleri, Beldibi Önemli Telefonlar...

Beldibi Belediyesi

  • ANTALYA BELDİBİ BELEDİYESİ

    Beldibi Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Beldibi'nin tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Beldibi'ndeki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Beldibi'nin ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Beldibi Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Beldibi Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Beldibi'nin önemli telefonları, Beldibi Kent Rehberi, Beldibi'nden güncel haberler, Beldibi nöbetçi eczaneleri, Beldibi Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Beldibi Belediyesi internet sitesinin adresi: www.antalyabeldibi.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: beldibibelediyesi.com, beldibibelediyesi.com.tr, beldibi belediyesi com.