Sayfanın konuları: Bekirpaşa (Kocaeli-İzmit), Bekirpaşa Belediyesi, Bekirpaşa Hakkında Bilgi, Bekirpaşa Resmi Kurumları, Bekirpaşa Tarihçesi, Bekirpaşa Kent Rehberi, Bekirpaşa Haberleri, Bekirpaşa Sporu, Bekirpaşa Resimleri, Bekirpaşa Kültürü, Bekirpaşa Nüfusu, Bekirpaşa Hava Durumu, Bekirpaşa Haritası, Bekirpaşa İhaleleri, Bekirpaşa Önemli Telefonlar...

Bekirpaşa Belediyesi

  • BEKİRPAŞA BELEDİYESİ

    Bekirpaşa Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bekirpaşa'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bekirpaşa'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bekirpaşa'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Bekirpaşa Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bekirpaşa Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bekirpaşa'nın önemli telefonları, Bekirpaşa Kent Rehberi, Bekirpaşa'dan güncel haberler, Bekirpaşa nöbetçi eczaneleri, Bekirpaşa Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Bekirpaşa Belediyesi internet sitesinin adresi: www.kocaelibekirpasa.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: bekirpasabelediyesi.com, bekirpaşabelediyesi.com.tr, bekirpaşa belediyesi com.