Sayfanın konuları: Bayburt Belediyesi Resmi Sitesi, Bayburt Resmi Kurumları, Bayburt İle İlgili Bilgi, Bayburt Tarihi, Bayburt Rehberi, Bayburt Haberleri, Bayburt Fotoğrafları, Bayburt Belediye, Bayburt Türküleri, Bayburt Belediye Başkanlığı, Bayburt Haritası, Bayburt Nöbetçi Eczaneleri, Bayburt Köyleri, Bayburt Ünlüleri, Bayburt Okulları, Bayburt Sağlık Kuruluşları.

Bayburt Belediyesi

  • Bayburt Belediyesi

    Bayburt Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Bayburt tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Bayburt haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Bayburt Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bayburt Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bayburt Rehberi, önemli telefonlar, Bayburt haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Bayburt Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bayburt-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Bayburtbelediyesi.com, Bayburtbelediyesi.com.tr, Bayburt Belediyesi com