Sayfanın konuları: Batman, Batman Belediyesi, Batman Hakkında Bilgi, Batman Resmi Kurumları, Batman Tarihçesi, Batman Kent Rehberi, Batman Haberleri, Batman Sporu, Batman Resimleri, Batman Kültürü, Batman Nüfusu, Batman Hava Durumu, Batman Haritası, Batman İhaleleri, Batman Önemli Telefonlar...

Batman Belediyesi

  • BATMAN BELEDİYESİ

    Batman Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Batman'ın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Batman'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Batman'ın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.    Batman Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Batman Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Batman'ın önemli telefonları, Batman Kent Rehberi, Batman'dan güncel haberler, Batman nöbetçi eczaneleri, Batman Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

    Batman Belediyesi internet sitesinin adresi: www.batman-bld.gov.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: batmanbelediyesi.com, batmanbelediyesi.com.tr, batman belediyesi com.