Sayfanın konuları: Bandırma (Balıkesir), Bandırma Belediyesi, Bandırma Hakkında Bilgi, Bandırma Resmi Kurumları, Bandırma Tarihçesi, Bandırma Kent Rehberi, Bandırma Haberleri, Bandırma Sporu, Bandırma Resimleri, Bandırma Kültürü, Bandırma Nüfusu, Bandırma Hava Durumu, Bandırma Haritası, Bandırma İhaleleri, Bandırma Önemli Telefonlar...

Bandırma Belediyesi

 • BANDIRMA BELEDİYESİ

  Bandırma Belediyesi'nin resmi sitesinde, belediye ilgili online işlemleri, Bandırma'nın tarihçesini, tanıtımını, gezilecek-görülecek yerlerini, gelenek ve göreneklerini, kültür yaşamını, Bandırma'daki resmi devlet kurumlarını, belediyenin müdürlüklerini, Bandırma'nın ulaşımı konusundaki ayrıntıları, okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz.  Bandırma Belediye Başkanı ve yönetimi, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Bandırma Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Bandırma'nın önemli telefonları, Bandırma Kent Rehberi, Bandırma'dan güncel haberler, Bandırma nöbetçi eczaneleri, Bandırma Belediye Meclisi'nin kararları ve ihale ilanları da bulunuyor.

  Bandırma Belediyesi internet sitesinin adresi: www.bandirma-bld.gov.tr


 • Badaş (Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.)

  Bandırma Doğalgaz A.Ş. (Badaş) ile ilgili tüm bilgiler ve online doğalgaz faturası sorgulamak için bu sayfaya bakınız. • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.  Hatalı aramalar: bandirmabelediyesi.com, bandırmabelediyesi.com.tr, bandırma belediyesi com.