Sayfanın konuları: Balya Belediyesi Resmi Sitesi, Balya Resmi Kurumları, Balya İle İlgili Bilgi, Balya Tarihi, Balya Rehberi, Balya Haberleri, Balya Fotoğrafları, Balya Belediye, Balya Türküleri, Balya Belediye Başkanlığı, Balya Haritası, Balya Nöbetçi Eczaneleri, Balya Köyleri, Balya Ünlüleri, Balya Okulları, Balya Sağlık Kuruluşları.

Balya Belediyesi

  • Balya Belediyesi

    Balya Belediyesi'nin resmi internet sitesinde, belediye ile ilgili online işlemleri, Balya tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Balya haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.    Balya Belediye Başkanı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Balya Resim Galerisi'ni gezebilirsiniz. Sitede, Balya Rehberi, önemli telefonlar, Balya haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor.

    Balya Belediyesi internet sitesinin adresi: www.balya.bel.tr  • Aşağıda belediyeler ile ilgili tüm konularda yorum yapabilirsiniz. Bu bölüm ziyaretçilerimizin kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmaları ve birbirlerine yardımcı olmaları amacıyla oluşturulmuştur. Küfür ve hakaret içerikli yorumlara yer verilmemektedir.    Hatalı aramalar: Balyabelediyesi.com, Balyabelediyesi.com.tr, Balya Belediyesi com.